BASINDA KEY

İzmir KEY Koleji'nden Dev Proje


Nisan

15

2021

13’ü yabancı 23 okullu projeye öncü oldu

Başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken, kısa sürede eğitim alanında farkını hissettiren İzmir Özel Küresel Eğitim Yaklaşımı (KEY) Ortaokulu uluslararası E Twinning projesine imza attı.
Devamını okumak için tıklayınız...

KEY Koleji, sağlık çalışanlarını unutmadı


Mart

16

2021

Torbalı Güncel'deki haberimiz...

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle KEY Koleji, sağlık çalışanlarını unutmadı. Torbalı KEY Koleji Kurucusu Taner Çankaya, Öğretmenler ve Veliler Torbalı Devlet Hastanesi Başhekimi Miraç Çavdar’ı ziyaret ederek, Tıp Bayramını kutladı.
Devamını okumak için tıklayınız...

Torbalı Güncel'de KEY


Mart

10

2021

30 Yıllık eğitim birikimi Torbalı'da

Geçtiğimiz günlerde Torbalı Key Koleji'nde lansman toplantısı yapıldı. Toplantıya KEY Okulları Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kaldırım, KEY Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim Dizman, Key Okulları Kurucularından Dinçer Ateş, Abdi Erdoğan, Torbalı KEY Koleji Kurucularından Taner Çankaya, Torbalı Key Koleji Müdürleri, öğretmenleri ve personelleri katıldı. Torbalı Key Koleji Kurucularından Taner Çankaya teknoloji ve değişen dünyaya ayak uydurarak bundan sonraki eğitim-öğretim hayatına Key Okulları bünyesinde Torbalı Key Koleji olarak eğitim-öğretim hayatına devam edeceği müjdesini verdi.
Devamını okumak için tıklayınız...

KADIKÖY LIFE


Kasım

15

2020

Key Koleji eğitimde 'yeni normal'e hazır!

Kadıköy’ün en prestijli okullarından Bilgiyolu Koleji, yeni eğitim ve öğretim yılında Key Koleji olarak kapılarını açtı. Pandemi sürecine oldukça hazırlıklı olan Key Koleji’nin yeni dönemini, Bilgiyolu Okulları Kurucusu Hakan Alsaç ile konuştuk. Teknolojiye ve pandemi sonucunda değişen dünyaya en hızlı ayak uyduran eğitim kurumlarından olan Key Koleji, akademik başarının yanında öğrencilerine çeşitli sosyal olanaklar da sunuyor.

Nasıl yardımcı olabiliriz?